Jazyk
(0)
Přihlášení >

Představujeme vám jedinečné přírodní produkty, pomoc pro vaše klouby, žíly a cévy v oblasti nohou, trávení, srdce a celkovou očistu organismu.

Andreas Seed Oils z Oregonu, JENOM U NÁS!

Oleje, které vás mohou i vyléčit!

Trápí vás hemoroidy, artritida, Crohnova nemoc, máte problémy s trávením, prostatou? Andreasovy oleje jsou ověřené a účinné. Vyrábí je osobně olympijský vítěz Andreas Wecker.

Nabízíme i další přírodní produkty prospěšné pro klouby, bolesti nohou, pro odbourání stresu, psychickou i fyzickou regeneraci a detoxikaci organismu.

 

 

 

 

Efekt
motýlích křídel 

Pod tímto názvem se rozumí fenomén ve kterém již drobná změna počátečních podmínek systému může vést k neočekávaně rozsáhlým změnám v něm, obvykle postupně, kaskádovým způsobem.

 

Při nákupu nad 2 700 CZK (2 050 CZK bez DPH) - doprava zdarma !

  

Příběh vzniku olejů jedinečné kvality, které vyrábí podle vlastního patentu výjimečný člověk Andreas Wecker, olympijský vítěz v gymnastice, držitel zlaté medaile z Atlanty 1996.

Téměř deset let poté, co Andreas vyhrál zlatou medaili na OH v Atlantě v roce 1996, dostal těžkou formu Crohnovy choroby, nevyléčitelného a někdy i fatální končícího onemocnění. Zdálo se, že Andreasovi bezprestredne hrozí smrtící účinky této nemoci.

Když byl hospitalizován v roce 2005, vážil jen 38 kg a ztratil 80% objemu krve. Jeho lékaři museli provést 8 transfuzí, aby mu zachránil život. Hrozilo, že jako poslední možnost je vyoperovat větší část jeho střev.

V té době Andeasa navštívil jeho přítel a řekl mu o léčivé síle rostlinných olejů. Andreas odložil radikální operační zákrok odstranění střev (jediná možnost, kterou nabízela konvenční medicína), a koupil si lis na výrobu oleje z rostlinných semen, aby mohl pít olej čerstvě vylisovaný.
Znělo to nepravděpodobně a komplikovaně ... ale v té době byl Andreas v tak dezolátním stavu, že byl ochoten zkusit cokoli!

Odešel z nemocnice a za pomoci přátel a rodiny začal denně konzumovat oleje, čerstvě lisované ze semen a okamžitě se začal cítit lépe!

Výsledkem bylo, že po krátkém čase a k úžasu lékařů, Andreas už žádný chirurgický zákrok nepotřeboval. A po několika týdnů mohl dokonce přestat užívat léky.
Andreas později vyvinul vlastní unikátní technologii ZERO PRESS lisování semen a založil úspěšnou společnost na výrobu rostlinných olejů.
Technologie ZERO PRESS ™ - zajišťuje, že se olej extrahuje ze semen bez poškození způsobeného jeho stiskem. To je podstatná a unikátní vlastnost tohoto patentu, protože Andreasem navržený proces umožňuje získat olej ze semen neporušený, čili v "panenském" stavu.

Andreas Wecker zrealizoval svůj patent s pomocí svého přítele - strojního inženýra a je jediný, kterému se dosud podařilo dosáhnout takovou kvalitu ve smyslu obsahu živin rostlinného oleje.

Andreas je výlučným vlastníkem patentu a technologie ZERO PRESS a proto stejnou kvalitu rostlinných olejů nenajdete nikde jinde!

Po úspěších Andreasovým olejů v USA, Kanadě a v západní Evropě, přicházejí jeho oleje i na středoevropský trh.

 

 

17.3.2017

Američtí vědci zjistili, že čas strávený při knize nám jde k duhu a snižuje riziko předčasného úmrtí.

Výzkumníci z Yaleovy univerzity roztřídili informace o 3 635 Američanech nad 50 let, shromážděné v průběhu 12 let, do tří skupin: v první...

2.9.2016

Naši zákazníci se již sami přesvědčili o příznivých účincích Andreasových olejů. Jejich pozitivní reakce vás budou určitě zajímat:

Lněný olej je opakovaně objednáváno pro jeho schopnost pomáhat v boji s rakovinou a kardiovaskulárními...

LEMURIA
1.9.2016

Představujeme vám severoitalskou společnost Lemuria, která se věnuje vývoji produktů na čistě přírodní bázi: Lemuria je název mytologické civilizace která měla existovat ještě před Atlantidou.
Obyvatelé Lemurie žili v harmonii s přírodou,...

© 2019 QUALITY OF LIFE | www.zhotoveniwebu.cz